Hem ucuz hem ekonomik; Ancak çok sağlık açısından riksler var! Hem ucuz hem ekonomik; Ancak çok sağlık açısından riksler var!

Bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen "Life and Beauty" ödül töreninde Eskişehirli organizasyon firması olan Dist Organizasyon "En iyi müşteri memnuniyeti" ödülünü aldı. 

İstanbul Hilton Otel'de gerçekleştirilen ödül törenine yurt çapında ve Avrupa'da faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katıldı.

Görkemli bir organizasyon eşliğinde gerçekleştirilen ödül töreninde Dist Organizasyon kurucusu Zülküf Oğuz ödülünü Özge Ulusoy ve Mert Palavaroğlu'nun elinden aldı.

5e64rwe654r

Ödül töreninde bir konuşma yapan Zülküf Oğuz, "Bir firmanın ne kadar iyi olduğu müşteri memnuniyeti ile anlaşılır, Dist Organizasyon olarak bu güne kadar onlarca ödül aldık ancak bu bizim için en önemlisiydi. Müşterilerimizin bize olan güvenini bundan sonra da kalbimizde hissederek yolumuza devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya üzerinden insanların firmalar için yorumları baz alınarak yapılan değerlendirmede Dist Organizasyon tüm katılımcılar arasında ilk sırada yer aldı.