Buket Aydın seçim sonucunu bilemeyen astrologlarla fena dalga geçti! Buket Aydın seçim sonucunu bilemeyen astrologlarla fena dalga geçti!

Ersan Şen katıldığı TV programında şu ifadeleri kullandı;

"Muharrem İnce'nin küskünlüğünün ortadan kaldırılması gerekiyor. Belli kesimleri ikna edemezsiniz. Dolar 100 lira da olsa, onlar oradalar. Sinan Oğan'ı ikna edeceksin kardeşim. Başka çaren yok. HDP'ye yanaşmana gerek yok. Senden başkasına oy verme şansı yok ki. Hadi versin de göreyim. Bu saatten sonra aday da çıkaramazlar.

Milliyetçileri korkutan o endişeyi üzerinden atabilirsen, o zaman seçilme şansın var. Akıllı hareket etmek istiyorlarsa Sinan Oğan ile anlaşmak zorundalar. Atıp tutmak ile bu işler olmuyor. Bakın MHP neredeyse hiç bir şey yapmayarak yüzde 10 oy aldı. 

CHP'nin yönettiği 11 Büyükşehir belediyesinin şehirlerinde ortalama yüzde 55 civarında oy alması gerekiyor. Buralarda istenilen seviyelere ulaşılamadı. Çünkü taşrayı bu saatten sonra ikna edemezsin. Sığınmacılar sorunu çözülmeli. Sinan Oğan'ın da isteyeceği konu budur. 1-2 gün içerisinde bunun belirlenmesi gerekiyor."