Ersan Şen’den Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na önemli tavsiye! Ersan Şen’den Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na önemli tavsiye!

Prof. Dr. Ersan Şen şu ifadeleri kullandı;

“Efendim bunlar mill değil. Ebrar Milli değil. Melissa Vargas milli değil diyorlar. Neymiş Vargas devşirme oyuncuymuş. Devşirme ise iyi bir devşirme. Devşirme yapacak böylesini yapacaksın. Futbolda da devşirme yapılıyor. Kimsenin bir şey dediği yok. Ama ondan olsa kendisinden görse yere göğe koyamaz. Sadece hayat tarzlar, özgürlüklerini göstermeleri 2023 yılında bile tartışma konusu oluyor. Konuşulamayan, öne çıkamayan hala kadın erkek eşitliği konusu. Konuşulması ve öne çıkarılması gereken konu bu. Zihniyet bu.

Ebrar Karakurt için ağza alınmayacak sözler söyleniyor. Neden bu insanlara kelam etmiyorsunuz. Ayıp bir şey. Bu bir kadın. Milli bir oyuncu. İlla sizin gibi mi yaşayacak. Sizin istediğiniz gibi mi giyecek. Burası laik Türkiye Cumhuriyeti. Bunlar doğru işler değil. Öyle yada böyle Avrupanın ve dünyanın en büyüğü bu oyuncular. Başarıyı elde edenleri yere çekmemek lazım. Milli ruh budur. Yalandan bir takım sözler söyleyip bana göre milli değil diyemezsiniz. Alın teri ile mücadele ediyor bu kızlar. Sembolik milliyetçi değil bu kız. Hissettiğini, yaşadığını biz ekranlardan gördük.”