Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Vekili Iraz Bayındır kişisel sosyal medya hesabından, “Bir konserin maliyetinin sadece sanatçıya ödenen kaşe olduğunu zannedenler var aramızda. Sanıyorlar ki ses, sahne, ışık, led ekranlar, backline, ulaşım vs. gökten zembille bedavaya iniyor. Cehalet böyle bir şey” paylaşımını yapmıştı.

Iraz Bayındır’ın bu paylaşımına Eskişehir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Birsen’den eleştiri geldi.

Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanı değişti; Bayram Bingöl geri döndü! Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanı değişti; Bayram Bingöl geri döndü!

3232

Mustafa Birsen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis toplantısında şu ifadeleri kullandı;

“Paylaşımı okuyunca çok üzüldüm. Bu arkadaşımızın bu ifadelerini kendisine iade ediyoruz. Bu eleştirilere verilecek yanıt cehalet olmamalı. Biz vatandaşlarımızdan aldığımız destekle AK Partili meclis üyeleri olarak bu tür soruları biz sorma hakkına sahibiz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan bir bürokrat bu tür hakaretlerle yorum yapmamalı. Kabul edilemez. Kendisini kınıyoruz. Bu kadar kibir abidesi olmaya gerek yok.”