Eskişehir Büyükşehir Belediyesi duyurdu; Aracı ile trafiğe çıkacaklar dikkat!  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi duyurdu; Aracı ile trafiğe çıkacaklar dikkat! 

Eskişehirli vatandaşlar birkaç gün önce Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne ve Yılmaz Büyükerşen'e seslenerek 30 Ağustos Zafer Bayramı için Haluk Levent konseri talep etmişti. Ancak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden herhangi bir yanıt gelmemişti. Harekete geçen Seyitgazi Belediyesi ünlü sanatçı ile anlaştı. Ancak ünlü ses sanatçısı Seyitgazi’nin kurtuluşunun 101. yıl dönümü nedeniyle 1 Eylül günü sahneye çıkacak.

Seyitgazi Belediyesi halk konseri düzenleyecek. Seyitgazi Okullar Bölgesinde gerçekleşecek konserde sevilen ses sanatçısı Haluk Levent sahne alacak.

Konu ile ilgili bilgi veren Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, "Hemşehrilerimiz yoğun bir şekilde Haluk Levent’in ilçemizde konser vermesini istediler. Bizde hemşehrilerimizin isteklerini yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1 Eylül günü sabah 10:00’da başlayacak kutlamalar, 21:00’da Haluk Levent Konseriyle devam edecek. Şimdiden “1 Eylül Seyitgazi’nin Kurtuluşu ve Seyyid Battal Gazi’yi Anma Etkinliklerine tüm halkımızı davet ediyorum." ifadelerini kullandı.