Büyükerşen : ''Vakfın çalışmalarını yakından takip ediyorum''

Sivrihisar Eğitim Vakfı (SEV) Başkanı Bekir Kalır ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

ESKİŞEHİR HABER 01.04.2021, 11:44
Büyükerşen : ''Vakfın çalışmalarını yakından takip ediyorum''
banner232

‘’Sivrihisar’da yetişen üzüm çeşitlerinin ve Sivrihisar’a özgü sebze ve meyvelerin ‘yok olamaması’ için, Belediye ve Eskişehir’deki Üniversitelerin Ziraat Fakülteleri ile birlikte neler yapılabileceği’’ üzerinde duruldu.

Ziyarette SEV Başkanı Bekir Kalır, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Pandemi ortamında ziyaret talebimizi olumlu cevap veren ve vakfımıza zaman ayıran Büyükerşen hocamıza çok teşekkür ederiz. Vakfımızın çalışmaları hakkında Büyükerşen hocamıza bilgi verdim. Görüşmemiz olumlu ve samimi bir ortam içerisinde gerçekleşti. Görüşmemizde: ‘’Sivrihisar’da yetişen üzüm çeşitlerinin ve Sivrihisar’a özgü sebze ve meyvelerin ‘yok olamaması’ için, Belediye ve Eskişehir’deki Üniversitelerimizin Ziraat Fakülteleri ile birlikte neler yapılabileceği’’ konusu üzerinde olumlu görüşmeler yaptık. Büyükerşen hocamız; ‘Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Ziraat Fakültesi’nin, Sivrihisar’da bir çalışma yapması için, ESOGÜ Rektörü ile görüşme yapacağını’ ifade etti’’ dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, ''Ziyaretten memnun kaldım. Vakfın çalışmalarını yakından takip ediyorum'' dedi.

Ziyaret sonunda; SEV Başkanı Bekir Kalır, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e Atatürk portresi takdim etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskiṣehirli İş Adamları Ve siyasetçiler Sizce Eskişehirspor’a Yeterince Sahip çıktı mı?
Eskiṣehirli İş Adamları Ve siyasetçiler Sizce Eskişehirspor’a Yeterince Sahip çıktı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@