Çağfen, Ataçağ ve Anaçağ’dan öğretmenlere özel kutlama

Çağfen Koleji, Ataçağ Koleji ve Anaçağ Anaokulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenleri için London Live’de özel bir program düzenledi.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 29.11.2021, 16:24
Çağfen, Ataçağ ve Anaçağ’dan öğretmenlere özel kutlama

Yaklaşık 120 kişinin katıldığı yemeğe öğretmenlerin yanı sıra Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Taci Zengin, Yönetim Kurulu Üyesi Serap İnceoğlu Toprak, Eskişehir Müzik Okulu, Çağfen Koleji Okul Aile Birliği üyeleri ve idari çalışanlar da katıldı.

Programda konuşan Kurucu Temsilci Serkan Can Zengin, öğretmenlere ülkenin ve şehrin geleceğini şekillendirdiklerini ifade ederek, “Öncelikle, yıllar öncesinde bu misyonu başlatıp bu zamana getirdikleri için Serdar Bey ve Serap Hanım için kocaman bir alkış istiyorum. Onların bıraktığı bir kavramı biz bugün büyütmeye çalışıyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu ülkenin ve bu şehrin geleceğini oluşturacak öğrencileri yetiştirecek olan öğretmenlere ve buna emek veren sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yaptığınız işin emektarlığı çok büyük, hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Bu ülkenin geleceğini oluşturacak bireyleri yetiştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum ve kendinize bir alkış istiyorum” dedi.

Düzenlenen gece öğretmenler ve katılımcılar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek Öğretmenler Günü’nü kutladılar.

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin Giriş Kapısı Sizce Ne Kadar Maliyete Yapılmıştır?
Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin Giriş Kapısı Sizce Ne Kadar Maliyete Yapılmıştır?
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:08
Öğle 13:14
İkindi 15:48
Akşam 18:11
Yatsı 19:33

Gelişmelerden Haberdar Olun

@