Çaresizlik neler yaptırıyor

‘Evladım ile çekildiğim son fotoğraf’ dedi. Oğlunun çektiği acılar karşısında sesini duyuramayan anne daha fazla dayanamayıp canına kıydı.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 20.11.2021, 09:51
Çaresizlik neler yaptırıyor

Dayanamayarak canına kıydı
Eskişehir’de yaşayan SMA Tip-1 hastası Muzaffer Emin Kiraz yardım bekliyor. 17.11.2020 tarihinde doğan Muzaffer bebek için 16 haftadır destek çağrısı yapılıyor. Haftalardır istenilen desteklerin gelmemesi maalesef kötü bir olayın meydana gelmesine neden oldu. Oğlunun çektiği acılara dayanamayan ve geleceği için kaygılı olan anne Emine Kiraz'ın intihar ederek canına kıydığı öğrenildi.

Murat Diri'den destek çağrısı
Konu ile ilgili Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Murat Diri de açıklamalarda bulundu. Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Diri şu ifadeleri kullandı;

“Muzaffer bebeğin annesi sesini duyuramaması sonucunda çaresizlikten ve oğlum belki böyle gündeme gelir sesi duyulur, destek olunur diye kendini feda etmiş. Canına kıymış. 

Lütfen her şeyi bırakın Muzaffer'in sesini duyurmaya yardımcı olun. Bu sesi duyurun. Bu yavrumuzun çaresiz bakışlarını görüp hayata devam etmek çok daha can acıtıyor. Yetkililer ve imkanı olanlar, ne olun bi çare bulalım. Bu evlatlarımız için bir vergi koyun bir destek yardım edin. Destek verin ki, çaresizlikten analarımız babalarımız seslerini böyle duyurmak zorunda kalmasın..”

Destek için;
TR 89 0001 5001 5800 7314 0261 93 
Alıcı: İSMAİL KİRAZ

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@