banner251

Eskişehir İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nden Ramazan Bayramı Mesajı

Eskişehir İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gültekin, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ESKİŞEHİR HABER 14.05.2021, 15:20
Eskişehir İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nden Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlar, bizi birbirimize yaklaştıran, kin ve nefret duygularını kenara bıraktığımız, kardeşçe kucaklaşmanın sevincini yaşadığımız; toplumsal barışın inşası adına önemli günlerdir.

Bütün bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da ailelerimizin, sevdiklerimizin, aziz şehit ailelerimizin, kahraman gazilerimizin; çocuklarımızın, hastalarımızın, dul ve yetimlerimizin, engellilerimizin yanında yer alarak, bu güzel ve değerli günlerde onlarla paylaşım içerisinde olmaya, olabildiğince, devam edeceğiz.

Toplumumuzda, bilhassa da gençlerimizde var olan sorumluluk bilinci, duygusallık, hamiyetperverlik ve fedakârlık mefhumları, bu özel günlerde kendini fazlasıyla hissettirmektedir. Bizlere, bayram olarak ihsan buyrulan bu müstesna zamanların değerini bilen, önem veren; bugün bayram deyip küslüklerini nihayete erdiren, insani duyguların yoğun olarak yaşandığı bir dönem içerisinde bulunmaktayız.

Bu özel günlerin, gelecekte Covit19’u yendiğimiz, sağlıklı günlerin habercisi olmasını diliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize, ilimize barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederken; şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyor ve tüm halkımızın bayramını kutluyoruz.

ESİGC (Eskişehir İnternet Gazetecileri Cemiyeti)

Yönetim Kurulu ve Üyeler adına

ESİGC Başkanı

İbrahim GÜLTEKİN

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?
Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen Sizce Başarılı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@