Eskişehir Sinerji Hareketi üyeleri kahvaltıda buluştu

Eskişehir'de kurulu bulunan ve bir düşünce kuruluşu olan Eskişehir Sinerji Hareketi üyeleri, Eskişehir'de bir mekânda kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya; akademisyenler, şair ve yazarlar, iş insanları ve emekli bürokratlar katıldı.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 12.10.2021, 12:10
Eskişehir Sinerji Hareketi üyeleri kahvaltıda buluştu

Düşünce olarak; 'yerelden ulusala, ulusaldan evrensele' ulaşmak amaçlı bir sivil toplum kuruluşu olan Sinerji Hareketi, pandemiden önce etkin faaliyetlerde bulundu. Pandemi döneminde de zoom üzerinden etkinliklerine devam eden Sinerji Hareketi, salgın önlemlerinin kısmen serbest olmasından dolayı, düzenlediği kahvaltı ile üyelerinin birbirine olan hasretleri ve kaynaşmalarını gidermeye çalıştı.

Düzenlenen kahvaltıda, bir hoş geldiniz konuşması yapan Eskişehir Sinerji Hareketi Derneği Başkanı Soner Çam yaptığı açıklamada, ''Sinerji Hareketi Mensupları; 'etkileşimin ortak gücüne' inanarak yola çıktı. Sinerji Hareketi mensuplarının cevherinde, rakamlara sığmayan anlayışlar, bu anlayışlarda hesaplanamayan yetenekler, o yeteneklerden doğan sınırsız eğilimler ve bu eğilimlerden oluşan sonsuz düşünce ve hayaller vardır. Yakın zamanda yüz yüze eğitimlerimizle seminer ve konferanslarımıza başlayacağız'' dedi.

Etkinlik sonrası; Sinerji Hareketine emeği geçenlere teşekkür belgeleri verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@