Genç girişimciler ESO'da buluştu

Koordinatörlüğünü Eskişehir Sanayi Odası’nın üstlendiği TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu, İstanbul Genç Girişimciler Kurulu ile bir araya geldi.

ESKİŞEHİR HABER 21.03.2022, 14:27
Genç girişimciler ESO'da buluştu
GENÇ GİRİŞİMCİLER ESO'DA BULUŞTU

Kurulların icra komitesi üyelerinin katıldığı ‘İşbirliği Ziyareti ve İstişare Toplantısı’ 2 gün boyunca devam etti. Eskişehir ve İstanbul kurul üyeleri ikili görüşmeleri ve firma ziyaretleri yaparak yeni iş birliklerine kapı araladılar. Kalabalık bir heyetle İstanbul’dan Eskişehir’e gelen İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası’nda düzenlenen istişare toplantısında iki kurul arasında muhtemel iş birliklerini değerlendirdi.

Toplantının açılışında konuşan TOBB Eskişehir Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Köksal, “Geçtiğimiz yıl online olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizi bu yıl nihayet yüz yüze yapıyoruz. Girişimciliğin bir kültür ve bir etkileşim ekosistemi olduğundan hareketle beraber neler yapabiliriz, nasıl işbirlikleri üretebiliriz onu değerlendirmenin heyecanını yaşıyoruz. Sizleri Eskişehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir, ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

TOBB İstanbul Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hasan Bünül ise yaptığı değerlendirmede girişimcilerin üretime, yeni iş alanlarının açılmasına ve istihdama dolayısıyla da ekonomiye ciddi bir enerji kattığına değindi.

Eskişehir’de olmaktan ve yeni işbirliklerinin kapısını aralamaktan mutlu olduklarını vurgulayan Bünül, “Bugün burada elektronik, yazılım, beyaz eşya, döküm, gıda, inşaat ve otomotiv gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren İstanbul GGK üyelerimiz var. Bu toplantı ve sonrasında yapacağımız ikili iş görüşmeleri umarın verimli geçer. Eskişehir’de olmaktan ve konukseverliğinizden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

ESKİŞEHİR HABER  İLE İLGİLİ DİĞER İÇERİKLERİMİZE GÖZ ATIN.
BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
YOUTUBE -> Eskişehir Haber
FACEBOOK -> Eskişehir Haber
INSTAGRAM -> Eskişehir Haber
TWITTER -> Eskişehir Haber

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 17 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:14
Yatsı 21:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@