Güler’den Milletvekillerine Ankara’da Ziyaret

Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici’yi ziyaret eden ETO Başkanı Güler, üyelerin taleplerini ileterek milletvekillerini Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin açılış törenine davet etti.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 29.11.2018, 16:02
Güler’den Milletvekillerine Ankara’da Ziyaret

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında ETO Başkanı Metin Güler, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir Milletvekili Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya geldi.

Ziyaretlerde ETO üyelerinin talep ve beklentilerini de aktaran Güler, milletvekillerini 11 Aralık’ta hizmete sunulacak olan Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin açılış törenine davet etti. Milletvekillerine Eskişehir’de 2019 yılı için 10 fuar organizasyonunun planlandığını aktaran Güler, bu sayede Eskişehir ekonomisine bir enstrümanı daha eklediklerini dile getirdi. ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in fuar ve kongre turizminden daha çok pay alması, uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapması için şehirdeki tüm kurum ve kuruluşlara görev düştüğünü sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@