banner251

Murat Özcan'dan CHP'li Vekile tepki!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti için 'Katil' ifadesini kullanan Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Ahmet Şık'a CHP'li Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'ndan destekleyici açıklama yapıldı. Tanrıkulu'nun açıklaması da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclisi Başkan Vekili Murat Özcan'dan tepki geldi.

ESKİŞEHİR HABER 10.06.2021, 12:22
Murat Özcan'dan CHP'li Vekile tepki!

Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Ahmet Şık'ın Türkiye Cumhuriyeti Devletini  katillik ile suçlayan sözlerine CHP'li Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Ahmet Şık'ı  destekleyici açıklamada bulundu. CHP'li Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun destekleyici açıklamasına  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclisi Başkan Vekili Murat Özcan Eleştirilerde bulundu. 


Tepkisini sosyal medya üzerinden gösteren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclisi Başkan Vekili Murat Özcan CHP'li Milletvekili Tanrıkulu'na yüklendi. 


Murat Özcan paylaşımında:"Katil devlet diye itham edip muhakkak yıkılmalıdır diye hüküm veren bir vekile destek tweeti atan  Tanrıkulu başka bir vekil  sadece kişinin değil fikrininde dostudur nokta.Sesizliğinizi anlıyorum bu fikir özgürlüğü ,sizin için suç karşı cenahtan olunca oluyor" İfadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@