Yeniden Refah Partisi 3 yaşında

Yeniden Refah Partisi'nin 3. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı basın açıklaması yayınladı.

banner265
ESKİŞEHİR HABER 22.11.2021, 15:39 22.11.2021, 16:19
Yeniden Refah Partisi 3 yaşında

Mandacı açıklamasında zor şartlarda kurulduklarını belirterek " Partimizi kurduğumuz gün Ankara’da, Hacı Bayram-ı Veli Hazretleri’nin dizinin dibinde çekmiş olduğumuz besmele ile,  Eyyub-el Ensari Hz.’lerinin huzurunda yapılan dualarla yola revan olduk" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisini kurarken ekibiyle çok heyecanlı olduklarını söyleyen Mandacı, "Binlerce yol arkadaşımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız’ın 1969’da başlattığı kutlu yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı. Partimizi kurarken, yola çıkarken karşılaşacağımız zorlukları biliyorduk. Bütün zorluklara karşın sabrın, mücadelenin, kararlılığın, azmin, cihat şuuruyla çalışmanın,  Milletimiz’i,  tüm İslam Alemi’ni ve  tüm mazlumları maddi ve manevi sıkıntılarından kurtarma heyecanının, imanın ve inancın karşısında hiçbir beşeri gücün duramayacağını da biliyorduk ve bu şuurla yola çıktık". dedi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@