Odunpazarı Belediyesi Halk Market, okul masrafları ailelerin belini daha fazla bükmesin diye bu sene de çocuklara kırtasiye yardımı yapacak. Halk Market, daha fazla çocuğa kırtasiye yardımı yapmak için hayırseverlere “Okul Çantamı Birlikte Dolduralım” sloganıyla bağış çağrısında bulundu.

Eskişehir'e gelen öğrenciler en çok bu konu nedeniyle şikayetçi! Eskişehir'e gelen öğrenciler en çok bu konu nedeniyle şikayetçi!

“Okul Çantamı Birlikte Dolduralım” sloganıyla hazırlanacak paketlerin içerisinde; çanta, çizgili defter (büyük boy), kareli defter (büyük boy), 12’li kuru boya, 12’li sulu boya, 12’li pastel boya, 12’li keçeli boya, cetvel takımı, resim defteri, uçlu kalem, silgi, kaplık, kalemtraş olduğunu ifade eden yetkililer, bağış yapmak isteyen hayırsever vatandaşların (0222) 240 70 70 – 0 533 401 01 77 numaralı telefonları arayabileceklerini ya da Gökmeydan Mahallesi Şehit Öğretmen Mustafa Coşkun Sokak No:1 Gelişim Sitesi adresinde bulunan Halk Market’e giderek bağışlarını yapabileceklerini belirtti.