2023 seçimleri yaklaşıyor. Seçim rüzgarı esmeye başladıkça siyasi partiler de çalışmalarına hız kazandırıyor. Eskişehir’de son günlerde çok sayıda noktaya parti standları kurulurken bu stantlardan birisi de Odunpazarı İlçesinde bulunan Vatan Caddesi’nde AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından kuruldu. Bir süredir noktada çalışmalarını sürdüren parti yetkilileri bugün bir gerilim yaşadı. 

BİR PARTİLİ İLE VATANDAŞ ARASINDA GERİLİM!

Eskişehir'de sporcu olmak isteyen çocuklar dikkat; kayıtlar başlıyor! Eskişehir'de sporcu olmak isteyen çocuklar dikkat; kayıtlar başlıyor!

İddialara göre stant önünden geçen ileri yaşlardaki bir kadın vatandaşa şeker ikramında bulunuluyor ve parti üyeliği daveti yapılıyor. Vatandaş bu teklife olumsuz yanıt verirken biraz sert bir tavır sergiliyor. Görgü tanıklarının ifadelerine göre bir parti yetkilisi ile teklifi kabul etmeyen kadın arasında bir gerilim yaşanıyor ve argo kelimeler kullanılıyor. Araya diğer parti yetkilileri girerken vatandaşın bağırıp çağırarak olay yerinden uzaklaştığı ifade ediliyor.