Hamamyolu Caddesi'nde düzenlenen programla ilgili olarak AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer yaptığı açıklamada, "Birlik ve beraberliğimizin her geçen gün daha da kıymetli bir hal aldığı bu günlerde birbirinden farklı tatların bir araya gelerek çok daha güzel ve bereketli bir tatlı haline dönmesi ile özdeşleşen aşurenin bereketinden tüm teşkilatlarımıza ve vatandaşlarımızla birlikte faydalandık. Yüzlerce vatandaşlarımızla birlikte bu lezzete ortak olduk. Bu birliktelikle şehrimize güzel hizmetleri de sunacağız. Odunpazarımızın hizmetle buluşması ve vatandaşlarımızın hak ettiği yaşam standardına ulaşması için de tüm çabamızla çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı! Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı!

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan da, "Paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Milletvekillimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve Odunpazarı İlçe teşkilatımızla birlikte  Hamamyolu Caddesinde hemşehrilerimize Aşure ikramında bulunduk. Birliğimiz, beraberliğimiz ezelden ebede daim ve kaim olsun. Rabbim tekrarını nasip etsin." açıklamalarını yaptı.

Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, İl Başkanı Süleyman Reyhan ve çok sayıda Teşkilat mensubunun katılımıyla düzenlenen programa yüzlerce vatandaş katıldı.