Öğrenciler Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi ve Emek Gençlik Merkezi’ne giderek hediye internet paketlerini alabiliyorlar.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, gençlere yılbaşında internet paketi hediye ediyor.

Bazı derslerini, ödevlerini internet ortamında yaptıklarını belirten gençler, “Sosyal medya üzerinden de arkadaşlarımızla görüşüyor, sosyalleşiyoruz. İnternet artık bizim için vazgeçilmezler arasında ve çok ihtiyacımız oluyor. Derslerimizi ve ödevlerimizi internet ortamında yapıyoruz. Derslerimiz için videolar izliyoruz. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Osmangazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi olan Zeynep Aydoğan, bazı derslerin ya da kursların online ortamda olduğuna dikkat çekti. Gençlerin sosyal medyayı aktif olarak kullandığını da vurgulayan Aydoğan, “Ben çok beğendim bu hediyeyi. Çok mutlu oldum. Hediyeyi bize ulaştıran Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’ne de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Eskişehir'de Damacana Kalabak su fiyatına zam geldi! Eskişehir'de Damacana Kalabak su fiyatına zam geldi!

Çok mutlu olduklarını anlatan Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi Zümrüt Sürmeli, “Bizim için çok gerekli bir hediye. İnternet günümüzün çok önemli bir aracı. Hem derslerimize girmek hem de sosyal medyayı kullanmak için çok önemli. O nedenle çok teşekkür ederiz” dedi. 

Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’ne gelerek hediye internet paketini alan öğrencilerden birisi de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi Müzeyyen Balcı. İnterneti çok aktif kullandıklarını belirten Balcı, bu hediyenin kesinlikle işlerine yarayacağını söyledi.

İnternetin kendileri için çok önemli olduğunu kaydeden Fatma Büşra Avcı, “Bizim derslerimize de katkısı oluyor. İnternetimiz bittiğinde hiç bir şey yapamıyoruz. Ben interneti en çok öğretici videolar izlemek için kullanıyorum. Kesinlikle işime yarayacak bir hediye” dedi.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisi Gülsüm Kanıt, “İnternet bizim için vazgeçilmez bir şey. Derslerimiz de online olduğu için bir çok dersimize internet üzerinden giriyoruz. Bize çok büyük bir destek oldu” diye konuştu.