Eskişehir Emniyet Müdürlüğü açıkladı; Bazı cadde ve sokaklara yasak geldi! Eskişehir Emniyet Müdürlüğü açıkladı; Bazı cadde ve sokaklara yasak geldi!

Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu himayesinde; Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı ve Kurtuluş Aile Sağlığı Merkezi iş birliği ile, Doç. Dr. Ünal Ayrancı şefliğinde, Kurtuluş Aile Sağlığı Merkezi hastaları tarafından icra edildi.

Kurtuluş Türk Halk Müziği Korosu; ‘doktor-tabip-hekim’ türkülerini hep birlikte coşkulu bir şekilde söyleyerek, konseri coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi. Konser; 42 kişilik korist, 10 kişilik saz ekibi, şefi, sunucusu ile, 54 kişilik ekiple gerçekleştirildi. Konser, 2 oturumda düzenlendi. Konserde; ‘doktor - hekim -tabip’ türküleri, duygulu, coşkulu bir şekilde seslendirildi.

Konser Şefi Doç. Dr. Ünal Ayrancı; konseri verimli ve ahenkli bir şekilde, davetlilerin beğenisini toplayarak gerçekleştirdi. Konserin sunumunu ise; Şeker Aybala yaptı. Seyirciler, konseri ayakta alkışladılar. Konsere gelen davetliler ve sanatseverler salonu doldurdular ve oturacak yer kalmadı. Bazı seyirciler ve davetliler, yer bulamadıkları için geri döndüler.

Konsere; Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu, daire amirleri, davetliler ve sanatseverler katıldılar.