Başsavcı Yeldan Uyuşturucu Operasyonunda Yaralanan Polis Memurunu ziyaret etti Başsavcı Yeldan Uyuşturucu Operasyonunda Yaralanan Polis Memurunu ziyaret etti

Buna göre, Bursa geneli ile Bilecik'in batı kesimlerinde az bulutlu ve açık bir hava beklenirken, Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'in doğu kesimlerinde zamanla parçalı yer yer çok bulutlu bir hava hakim olacak. Öğle saatleri sonrasında Kütahya'nın güney kesimlerinde, akşam ilk saatlerde ise Eskişehir'in güneybatı kesimlerinde yerel gök gürültülü sağanak yağışlar görülebilir. Akşam saatleri ilerledikçe yağışın etkisini kaybedeceği ve bölgenin genelinde az bulutlu bir havanın hakim olacağı tahmin ediliyor.

Sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği belirtilirken, günün en yüksek hava sıcaklıklarının bazı bölgelerde 35 derece ve üzerine çıkabileceği vurgulandı. Özellikle Sarıcakaya ilçesinde 39 dereceye, Mihalgazi'de ise 38 dereceye ulaşabilecek sıcaklık değerleri bekleniyor. Meteoroloji yetkilileri, yüksek sıcaklıkla oluşabilecek risklere karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini ifade etti.