Bercislina Güzellik Salonu yaz mevsiminin ilk günlerinde kaçırılmayacak bir kampanyaya imza attı. Kısa bir süre geçerli olacak kampanyaya Eskişehir halkının yoğun bir katılım göstermesi bekleniyor.

Bercislina Güzellik Salonu Eskişehir şubesinin işletme sahibi Nesli Kayhan kampanya ile ilgili şu ifadeleri kullandı;

Anadolu Üniversitesi yönetimi o hocaya bir tane bile ders vermiyor! Anadolu Üniversitesi yönetimi o hocaya bir tane bile ders vermiyor!

“Bir insanın yapabileceği en güzel yatırım cildine yapacağı yatırımdır. Bercislina Güzellik Salonu Eskişehir şubesi olarak Eskişehir halkına hizmet vermekteyiz. Şubemizde lazer epilasyon işlemi başta olmak üzere cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı makyaj, kirpik lifting ve benzer işlemlerimiz bulunmaktadır. Biz de sizler için 10. yılımıza özel hem de yaz dönemine hazırlık aşaması için çok güzel bir kampanya düzenledik. Lazer epilasyon işleminde koltuk altı, özel bölge, tüm bacak, 10 sean 999 TL'dir. Erkek danışanlarımızı da unutmadık. Sizler için ise kemeri üstü komple 10 seans sadece 1499 TL. Şubemiz uzman kadrosuyla beraber güzellik sektörünün öncü firmalarından biridir. Instagram sayfamız @bercislinaeskisehir dir. Bizleri takip edebilirsiniz. Ya da 0552 274 42 27 no'lu hat ile bizlere ulaşabilirsiniz. Şubemiz Cumhuriye Mahallesi Şen Sokak Saldan Plaza Kat: 5 D: 22 Eskişehir adresindedir.”