AK Parti Eskişehir'de Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Başkanları belli oldu AK Parti Eskişehir'de Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Başkanları belli oldu

Eskişehir halkı 88 lira 50 kuruşa satılan Doğuş Rize Çay sadece 27 liraya alma şansına sahip oldu. Migros mağazasından tek seferde 200 lira ve üzeri yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya 20-21 Şubat 2023 tarihlerinde geçerli olacak. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Migros Money Club üyesi olmak gerekiyor. Migros'un Eskişehir'de onlarca şubesi bulunuyor. 

Migros tarafından şu yazılı açıklama yapıldı;

"Gördüğünüze İnanın Kampanyası, Money Kart ile yapılan her 200 TL’lik alışverişte geçerlidir. Her 200 TL’lik alışverişte kampanyadaki ürünlerden bir tanesi alınabilir. Kampanyaya Ramazan kolileri, 23 Nisan kampanya ürünleri, alkollü içkiler, sigara, operatör, TL ürün yükleme satışları, Sinemia Kart paketi, elektrikli ve elektronik ürünler, bahçe-ev-plaj-ofis mobilyaları, egzersiz aletleri, kuyum ürünleri, fırsat paketleri müşteri poşetleri ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Gördüğünüze İnanın Kampanyası başka kampanya ile birleştirilemez."