Eskişehir'de, henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkek şahıs, iddiaya göre, yaşlı bir adamı ailesindeki birisine çarptığı gerekçesiyle darp ederek bayılttı.

En düşük emekli maaşına yapılacak zam ne zaman açıklanacak? AK Parti tarih verdi! En düşük emekli maaşına yapılacak zam ne zaman açıklanacak? AK Parti tarih verdi!

Olay, bugün öğleden sonra saat 15.00 sularında Deliklitaş Mahallesi'nde bulunan Sıcaksular mevkiinde gerçekleşti. İddiaya göre, yolda yürüyen yaşlı adam, yakınından geçen birisine çarptı. Yaşlı adam ile çarptığı kişi ve ailesi arasında sözlü tartışma başladı, ardından kavgaya dönüştü. Kavgada, ailedeki bir erkek şahıs yaşlı adamı darp etti. Aldığı darbeler sonucunda bayılan adam, dakikalarca yerde hareketsiz kaldı.

Kulağı kanayan ve gözü moraran baygın adam, çevredeki esnaf ve vatandaşlar tarafından ilk yardım yapıldı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, adama müdahalede bulundu. Vatandaşlar tarafından ayıltılan adam, sağlık ekiplerince yürüyerek ambulansa götürülürken, polis olayla ilgili inceleme başlattı."