Eskişehir’de park sorununu bir nebze de olsa rahatlatan bir otopark geçtiğimiz günlerde Tepebaşı Belediyesi yetkilileri tarafından kapatılmıştı. Kentin en işlek alışveriş merkezinin yanında bulunan otoparkın kapatılma sebebine dair halen bilgi bulunmazken otopark yeniden kullanıma açıldı. Daha önceden ücretli olan otoparkın şuan ücretsiz olarak kullanıma açıldığı görüldü. Eskişehirli şoförler bu duruma sevinirken, otoparkın neden kapatılıp, daha sonra da neden açıldığı ise bilinmiyor.

image-306

Kurtuluş Kapalı Pazaryeri neden yapılamıyor; Yılmaz Büyükerşen'den yanıt geldi! Kurtuluş Kapalı Pazaryeri neden yapılamıyor; Yılmaz Büyükerşen'den yanıt geldi!

Eskişehir’de en büyük sorunlardan birisi de şüphesiz trafik sorunu. Özellikle insan yoğunluğunun bulunduğu yerlerde araç konulacak yerin olmaması büyük bir çileye dönüşüyor. Eskişehir’de park sorununu bir nebze de olsa rahatlatan bir otopark geçtiğimiz günlerde Tepebaşı Belediyesi yetkilileri tarafından kapatılmıştı. Otopark’ın kapatılma sebebine dair halen bilgi bulunmazken otoparkın yeniden kullanıma açıldığı görüldü. Daha önceden ücretli olan otoparkın şuan ücretsiz olarak kullanıma açıldığı görüldü.