Eskişehir’de bir vatandaş şu ifadeleri kullandı;

“Eskişehir’in en büyük sorunu öncelikle trafik. Tramvayların biraz saygısız. En ufak bir şeyde kornaya basıyorlar. Herkes bir şey oldu sanıyor. Kaza oldu sanıyor. Aceleciler. Önüne bir araç çıktığı zaman 30 saniye kornaya basıyor. Niye basıyor? Anlamıyorum yani. Hiç araçlara saygısı yok. Sanki tramvayların buralar. Otopark sorunları var. Yani aracınızda şehre çıkıyorsunuz. Park edecek yeriniz yok. Bir yere park ediyoruz. Sonra arkamızdan trafik cezası geliyor. Veya birisi aynasına vurmuş oluyor. Tampona vurmuş oluyor. Hep sıkıntılar çekiyoruz hani. Kent merkezine araç ile çıkmamaya çalışıyorum ben. Bisikletle çıkıyorum Toplu taşımaları kullanıyorum. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum. 

TRAFİK SORUNUN ÇÖZÜLMESİ LAZIM!

Eskişehirli vatandaş isyan etti; "Yılmaz Büyükerşen artık gitmeli!" Eskişehirli vatandaş isyan etti; "Yılmaz Büyükerşen artık gitmeli!"

Eskişehir'in trafik sorunun çözülmesi lazım. Battı çıktı yapılabilir. Neden yapılmıyor bilmiyorum. Şehrin altında su olduğu söyleniyor ama çevre yolunda bahtı çıktı var. Çıksa orada da çıkar. 

BİR DEPREM OLSA...

Binalarımız gerçekten çok eski. Yani şu Hamamyolundaki binaların hepsine bakın. 40 küsür yaşındayım. Çocukluğumdan beri bu binalar var. 50 yıllık binalar. Deprem olsa hamamyolu kalmaz. Kentsel dönüşüm yok. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum.”