Firma yetkilisi Hilal Toptaş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Geçtiğimiz günlerde Efenaz Lojistik olarak yayınlamış olduğumuz ilanlar ile 500 yüz kişiye iş imkanı sağladık. Eskişehir halkına gördüğümüz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Biz de bu yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmıyoruz. İlave 50 yüz kişiye daha iş imkanı sağlıyoruz. Mezuniyet şartı olmaksızın herkes bize başvurabilir. 

Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı! Eskişehirli Aşık Nurşah'ın eserleri ilk kez kayıt altına alındı!

Doygun maaş, SGK, yol, yemek, ilave mesai ve prim olanaklarıyla sizleri bekliyoruz. Geniş servis ağımız ile şehrin her mahallesinden personel alımı yapılmaktadır Şu an bünyemizde bulunan binlerce personelin arasına sizlerde katılabilirsiniz. Efenaz Lojistik ailesi olarak Eskişehir'de işsizliğe son vermek en büyük hedefimiz. 

İş görüşmelerinin yapılacağı ofis Arifiye Mahallesi Yalbı Sokak Yılmazlar İş Merkezi No: 18 Kat 3 Daire 5 adresinde bulunuyor. Ofis Esnaf Sarayı & TEB Bankası karşısında yer alıyor. Bizlere ayrıca  0222 220 20 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.”