Eskişehir'in zeytincilik potansiyelini değerlendiren bir girişimle, artık Orta Sakarya Vadisi'nden çıkan doğal ve kaliteli zeytinyağı, Dorlion markasıyla Belediyemizin desteklediği Üretici Marketlerimizde yerini aldı.
Bu önemli projenin hayata geçirilmesiyle birlikte, sağlıklı ve doğal bir tercih için Eskişehir zeytinyağını keşfetmek mümkün hale geldi.
Belediyemizin zeytincilik geliştirme projesi, hem yerel üreticilerimize destek olmayı hem de şehrimizin doğal kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek markalaşmasını sağlamayı hedefliyor. Dorlion markası altında sunulan zeytinyağı, kalite ve güvenilirlik konusunda tüketicilere garanti veriyor.
Sağlıklı yaşam bilincinin artmasıyla birlikte, doğal ve yerel ürünlere olan talep de giderek artıyor. Eskişehir zeytinyağı, bu talebi karşılamak ve sofralara sağlık dolu lezzetler sunmak için ideal bir seçenek haline geliyor.
Eskişehir'in zengin doğal kaynaklarından biri olan zeytinin değerlendirilmesi, hem ekonomik anlamda şehrimize katkı sağlayacak hem de tarımsal üretimimizin çeşitliliğini artırarak yerel kalkınmaya destek olacaktır.