ESKİŞEHİR'DEKİ SAĞLIKÇILARDAN DUYGULANDIRAN ZİYARET

Ziyaret esnasında İl Müdürü Prof. Dr. Bilge’ye, Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Hacıoğlu, Odunpazarı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Kadir Ayber Karagöz ile doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personellerinden oluşan bir ekip eşlik etti. Prof. Dr. Uğur Bilge, ziyaret esnasında huzurevinde yaşayan büyüklerle sohbet ederek taleplerini dinledi. Bilge, iki kurum arasındaki işbirliği ile sağlık problemlerinin giderilmesi amacıyla planlanan sağlık hizmetlerinin rutin olarak devam edeceğini ifade etti.

Tepebaşı'nda yol ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor Tepebaşı'nda yol ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor

Odunpazarı İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli doktor ve hemşireler tarafından yaşlıların genel muayeneleri yapıldı, aşı durumları sorgulandı ve aşı zamanı gelenlerin eksiklikleri tamamlandı. Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Hacıoğlu Maide Bolel huzurevi sakinlerine yapılan ziyaret için memnuniyetini belirterek teşekkürlerini iletti.
Son olarak Prof. Dr. Bilge, huzurevi sakinlerinin “Yaşlılara Saygı Haftasını” kutlayarak çiçek takdim etti.

ESKİŞEHİR HABER  İLE İLGİLİ DİĞER İÇERİKLERİMİZE GÖZ ATIN.
BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
YOUTUBE -> Eskişehir Haber
FACEBOOK -> Eskişehir Haber
INSTAGRAM -> Eskişehir Haber
TWITTER -> Eskişehir Haber