Afyonkarahisar’da ot ve çalıların bulunduğu dağlık alanda yangın çıktı Afyonkarahisar’da ot ve çalıların bulunduğu dağlık alanda yangın çıktı

İhracat Müdürü Fatma Yurtseven, firmanın güçlü performansını şu sözlerle açıklıyor: "Her ay en az 10'ar adet bioklimatik pergola ve hareketli cam ürünlerimizi 33 ülkeye ihraç ediyoruz."

Esvera Cam ve Alüminyum, özellikle cam balkon ve gölgelendirme sistemleri alanında uzmanlaşmış olup, Portekiz, Kanada, İsveç, Norveç, İsviçre, Malta, Dubai gibi ülkelerde geniş bir müşteri portföyüne sahip. Yurtseven, şirketin yaptığı ihracatlarla ilgili olarak, "Dubai'deki bir prensin evi ve ünlü boksör McGregor'un İrlanda'daki kafeleri de dahil olmak üzere, birçok uluslararası projeye imza attık" diyor.

Eskişehir'in sanayi potansiyeline önemli katkı sağlayan Esvera Cam ve Alüminyum'un hedefi, sektörde liderliği sürdürerek yeni projelerde yer almaya devam etmek. Yurtseven, firmanın Karadağ'da devam eden büyük bir projeye de aktif olarak destek verdiklerini ve Türkiye'deki ünlü mimarlarla işbirliği içinde olduklarını belirtiyor.