Eskişehir’de Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde 82 yıldır taş fırın ekmek ve unlu mamlüller satan bir esnaf dükkanı tarihi bölgede alışveriş yapan turistlere Eskişehirspor logolu poşetlerle ürünlerini teslim ediyor.

Özellikle haşhaşlı & cevizli ürününü satın alan turistler şehirlerine Eskişehirspor logolu poşetlerle dönüyorlar. Bu poşetler sayesinde Eskişehirspor arması 81 ilde ve yurtdışında görünür kılınmış oluyor. Kemal Zeytinoğlu Caddesi üzerinde bulunan işletmenin bu jesti Eskişehirspor’un tanıtımı için de oldukça kıymetli.

Eskişehir'de 6 farklı mahallede elektrikler kesilecek; Duyuru yapıldı! Eskişehir'de 6 farklı mahallede elektrikler kesilecek; Duyuru yapıldı!

Konu ile ilgili konuşan esnaf Hüseyin Topçu şu ifadeleri kullandı;

“Burası 1941 yılında açılmış bir esnaf dükkanı. İşletmemize yurt dışından ve şehir dışından gelenler çoğunlukla haşhaşlı & cevizli dediğimiz ürünlerden satın alıyorlar. Biz de müşterilerimize Eskişehirspor logosunun bulunduğu poşetlerle ürünlerimizi teslim ediyoruz. Bizim için bu şehrin en büyük markası Eskişehirspor ve şehrimizin takımını çok seviyoruz. Eskişehirspor’un ait olduğu yerlere yani Süper Lig’e dönmesi için de dua ediyoruz.”