Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

Eskişehir'e yapılan hizmetlerden memnun musunuz?
Eskişehir'e yapılan hizmetlerden memnun musunuz?
Yorumlar (19)
Ferhat 5 ay önce
25 yılın karşılığı bu olmamalı. Yapılanları sadece bir elin parmakları yeterli saymak için 2 park tramvay porsuk temizliği(yarımyamalak) reklam , başka hiçbişey yok oysaki 17 ayda van yeniden inşaa edilebildiğine göre deprem sonrası demekki geldiğinde çalışmaya başlamış olsa idi yeni bir şehir yapabilirdi her ne makam olursa olsun 2 dönemden fazla getirmek en büyük hata Eskişehir olarak 5. kez getirdik helal olsun bu sadece ideolojik yaklaşan halka
Ramazan kulhan 5 ay önce
Hizmet hiç yok
Nesrın 5 ay önce
Değişim şart
Ali 5 ay önce
Yolların elden geçmesi lazim
Cengiz 5 ay önce
Trafik felç yönetim berbat Allah'a emanet bi şehir saçmalıklar çok özellikle yollar delik deşik trafik kötü yönetimden dolayı yoğun heryer beton heryer duba
Çilekeş esesli 5 ay önce
Heykel işini kendi çocuğu yapıyor.zengin kesimin oturduğu semtlerden başka yere hizmet yok.sehir merkezinde arabamızı park edecek yer yok.namussuzluk hırsızlık dizboyu.
Özcan Kırmaz 5 ay önce
Önemli bir tarihi geçmişe sahip olan bu toprakların barlar sokaklarına mahkum edilerek şehitlerimizin kemiklerinin sızlatilmasina gönlüm razı değil. Bu topraklar sarhoşların mekanı olsun , eğlence merkezlerine dönüştürülsün, gençliğe değerleri unutturulsun diye yerel yönetimlere teslim edilmedi.
Zeki Kaan 5 ay önce
Gaffar okan caddesi ve otogar yeni hattı halen açılamadı ve yapılması anlamsız oldu. Yeni kent hattının devamı olan toki vadişehir hattının devamı odunpazarı sakinlerine hayatını ve ulaşımını kolaylaştıracak bir proje olurdu.ancak anlaşılan bu projede yeni bir seçim yatırımı olarak önümüze gelecek gibi.Allah bizlere ve bu bölgede yaşayanlara sabır versin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@