Anadolu Üniversitesi SK yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor. Kulüp yöneticileri öncelikle iç transferde kalacak isimleri belirlemişti. Bu çalışmalar doğrultusunda Ali Fırat Horasan, Rıdvan Coşkun, Mehmet Turan Karamahmut, Hüseyin Tokmak, Özkan Geldi, Nizamettin Akgül, Halil İbrahim Yazğılı, İbrahim Zeytin ile yeniden anlaşıldı. 

Daha sonra diğer takımlarda forma giyen oyuncular ile görüşen kulüp yöneticileri Eskişehirli futbolcu Mahmut Boz ile sözleşme imzaladı. Süper Lig’in etkili ekiplerinden Başakşehir FK’dan Metin Emre Karaal ile 1 yıllık kiralık olarak anlaşıldı. Darıca Gençlerbirliği’nden Yasin Yener kadroya katılan 3. isim oldu. Eskişehirspor altyapısından yetişen ve son olarak Turgutluspor forması giyen Yiğit Utku Gök kulübün 4. transferi oldu. Ankaraspor 'dan 2002 doğumlu Yiğit Kotan da Anadolu Üniversitesi SK’ya katılan bir diğer isim olurken kulübün 6. transferi 2004 doğumlu kaleci Bayram Kılıç oldu. Bonservisleri Ankaraspor’da olan Yiğit Kotan ve Bayram Kılıç Eskişehir temsilcisinde kiralık olarak forma giyecek.

7. imza ise 2001 doğumlu futbolcu Bilal Can İner’e attırıldı. Golcü futbolcu Onur Garip de Anadolu Üniversitesi SK’nın 8. transferi oldu. Takımın tecrübeli kaleci ihtiyacı da 38 yaşındaki kaleci Şener Özcan ile giderildi. Anadolu Üniversitesi SK 9. transferini de Orta Saha oyuncusu Yusuf Oral’ı transfer ederek gerçekleştirdi. Eskişehir’i TFF 3. Lig’de temsil edecek olan temsilcimiz Emirhan Subaş’ı da kadrosuna katmıştı. 

Filenin Sultanları Brezilya'yı devirdi; Vargas'ı olan kazandı! Filenin Sultanları Brezilya'yı devirdi; Vargas'ı olan kazandı!

Oyuncuların henüz lisanları çıkarılmazken 10 yeni oyuncu, 8 mevcut oyuncu ile yola devam edileceği kesinleşti. Kulübün önümüzdeki günlerde yeni transfer yapması bekleniyor.