Eskişehir’de yaşayan Büşra ve Fatih çifti, 3 sene önce Eskişehirspor taraftarı olarak gittikleri Osmanlıspor deplasmanında tanıştı. Deplasman otobüsünde başlayan arkadaşlıkları, aşka dönüştü. 

Eşiyle deplasman yolculuğunda tanıştıklarını söyleyen Fatih Ak, “Biz yıllar önce Ankara’ya bir deplasmana gitmiştik. Eşimle orada tanıştık, birbirimizi beğendik. Yıllardan beri de beraberiz. Eskişehirspor davasının bana en büyük hediyesi sevgili eşim oldu. Salona girerken de gördüğünüz gibi tribün kültüründen geldiğimiz için meşaleler yaktık, gelinimizi o şekilde aldık. Eskişehirspor’un bana en büyük artısı ne diye sorarsanız eşim derim” dedi.  

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adayını o tarihte açıklayacak! Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adayını o tarihte açıklayacak!

Eskişehirspor’un en büyük katkısının eşi olduğunu belirten Büşra Ak ise şunları söyledi:

“Eşimi ilk olarak sette gördüm. Orada birbirimizi beğenmişiz, tabii haberimiz yoktu. Ondan sonra Osmanlıspor deplasmanında bir kez daha karşılaştık ve daha fazla sohbet etme imkânımız oldu. Konuşa konuşa bu duruma geldik. İyi ki hayatıma girdi, Eskişehirspor’un bana en büyük katkısı eşim oldu. Ona da her şey için çok teşekkür ederim. Eşim ve ben çok küçük yaşlardan beri Eskişehirspor’a gönül verdik. Birlikte daha fazla Eskişehirspor’un içine karıştık, daha fazla Eskişehirsporlu olduk. Bu konudan çok mutluyum.”