Eskişehirspor'da problemler bir bir çözülüyor

Eskişehirsporlu yönetici Selim Demircioğlu A Takıma kazandırılan yeni oyuncular ve altyapı oyuncularının barınma konusunda önemli açıklamalarda bulundu

banner265
ESKİŞEHİRSPOR 21.11.2021, 10:32
Eskişehirspor'da problemler bir bir çözülüyor

Selim Demircioğlu açıklamalarında, “U19 takımımız seneye A takım hedefli kuruldu. Başkanımızın, yönetim kurulumuzun büyük desteği ve A takım ve Altyapı teknik heyetlerinin gözetimi ile oluşan bu takım Allah sağlık verirse güzel işler yapacak.  Bu çalışma ‘biz’ olmanın eseridir. Allah mahcup etmesin. 

Camiamızın malumu altyapı binamız yıkıldığından şehir dışından gelebilecek sporcular için barınma problemimiz vardı. Başkanımız Mehmet Şimşek’in talimatı ve Teknik Asbaşkanımız Mete Yılmaz’ın çalışması ile A takım odalarından gerekli sayıda oda tahsis edildi. Bu sayede transfer yapıldı. 

Şehirden de izlenen sporcular etik kurallar içinde kulüpler ile güzel ilişkiler sonucu Eskişehirsporumuza kazandırıldı. Sadece sportif yetenekleri değil karakterleri ile de öne çıkan sporcular seçilmeye büyük özen gösterildi” dedi.

Ayrıca Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı ile ilgili olarak da konuşan Eskişehirsporlu yönetici, “Bitti diyenlere inat büyüyeceğiz. Altyapımıza 70 civarı genç ve çocuk katılmıştır. Bayan futbol takımı tescil edilmiştir. Başka branşlarda da Eskişehirspor temsil edilecek... Birlikte olmak isteyenler ile ‘biz’ olacağız, kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?
Eskişehir Yunus Emre Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan'ı Başarılı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@