Zihni Çalışkan: "AK Parti’nin Eskişehirspor’a vermiş olduğu destekler ortada"

Zihni Çalışkan: "Çıkmış bir tane belediye başkanı ‘stadyum yapmasaydınız da Eskişehirspor’a sahip çıksaydınız’ diyor. Senin elinde yetki yok mu? Bozuk saat gibi günde bir kez bile doğruyu göstermiyorlar. Hadi biz Eskişehirspor’u kurtaramadık. Sen ne yaptın. Ben takımın yanındayım demekle bu işler olmuyor. AK Parti’nin Eskişehirspor’a vermiş olduğu destekler ortada. Biz daha ne anlatalım."

ESKİŞEHİRSPOR 14.05.2022, 13:28 14.05.2022, 13:48
Zihni Çalışkan: "AK Parti’nin Eskişehirspor’a vermiş olduğu destekler ortada"

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan Kanal 26’da Eskişehirspor ve Yeni Eskişehir Stadyumu konusunda şu ifadeleri kullandı;

“2016 yılında Eskişehirimize yeni bir stadyum yaptık. Bazı belediyeler stadyumun hemen karşısına tabela koyup sanki belediye yapmış gibi algı oluşturmaya çalıştılar. Böyle bir dünya yok. Belediyeler sadece kendi hizmetlerine tabela koysunlar. Sazova değil de eski yerine yapılmalıydı diye eleştirildik. Oraya yapılsaydı Eskişehir trafiği daha da çeşmekeş hale gelirdi. Eskişehir butik bir kent. Sazova da artık merkez bir mahalle. Çıkmış bir tane belediye başkanı ‘stadyum yapmasaydınız da Eskişehirspor’a sahip çıksaydınız’ diyor. Senin elinde yetki yok mu? Bozuk saat gibi günde bir kez bile doğruyu göstermiyorlar. Hadi biz Eskişehirspor’u kurtaramadık. Sen ne yaptın. Ben takımın yanındayım demekle bu işler olmuyor. AK Parti’nin Eskişehirspor’a vermiş olduğu destekler ortada. Biz daha ne anlatalım. Bizim zamanımızda verilen desteklerin zerresini bunlar vermediler. Maça gittiler de ne oldular. Algı yönetmekten başka bir şey değil. Kazım Kurt benim meslektaşımdır. Yeni stadyumun neden yapıldığını sorgulamak kendisine hiç yakışmadı. Doğru bulmuyorum.” 
 

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak 03:43
Güneş 05:30
Öğle 13:00
İkindi 16:55
Akşam 20:19
Yatsı 21:58

Gelişmelerden Haberdar Olun

@