Konu ile alakalı bilgi veren Eskişehirspor Başkanvekili Fatih Baturaygil şu ifadeleri kullandı;

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca'dan Emre Özbayer'in iddialarına yanıt geldi Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca'dan Emre Özbayer'in iddialarına yanıt geldi

“Yeni bir kampanya düzenleyeceğiz. Bu sezon Eskişehirspor 3 farklı forma giyecek. 2000 adetlik özel üretim bir forma çıkaracağız. Sınırlı sayıda olacak. Bunu daha önce İngiltere’nin Liverpool takımı yaptı ve başarılı oldu. Yöneticilerimiz Anıl Koçhan ve Niyazi Çelik fikir olarak düşündüler. Futbolcuların giymediği farklı bir kumaşa sahip kaliteli bir forma olacak. 2000 adet üretilecek. 650 adedini Eskişehirspor yönetimi olarak biz alacağız. Kutunun içerisinde Eskişehirspor rozeti de olacak. İtalya’nın Milan takımının beyaz forması vardır. Çok şık ve güzel bir forma. Yönetim kurulunun teşekkür imzası ile birlikte teslim edilecek. Bizim bu tarz projelere ihtiyacımız var. Diadora marka olacak ve 1 ay içerisinde satışa sunulacak.”

Adedi 1500 liradan 2000 adet forma satışı gerçekleştirildiğinde Eskişehirspor Kulübünün kasasına 3 milyon liralık bir kaynak girmiş olacak.