ABD'nin New Orleans, Louisiana kentinde 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe ESTÜ'yü temsilen Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan ve ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri katıldı.

Akaryakıta dev zam geliyor! 3 gün sonra tabela değişiyor, acele edin depoları doldurun Akaryakıta dev zam geliyor! 3 gün sonra tabela değişiyor, acele edin depoları doldurun

ESTÜ’nün uluslararası alandaki görünürlüğünü artıran etkinlikte, üniversitenin standı çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edildi.

Özcan, ESTÜ’nün Uluslararası Eğitimdeki Başarılarını ve Vizyonunu Paylaştı

NAFSA'nın üst yöneticiler için özel olarak planlanan programlarına katılan Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan, burada NAFSA Başkanı Dr. Fanta AW ile bir araya geldi. Etkinlik boyunca yaptığı görüşmelerde, Özcan, ESTÜ’nün uluslararası eğitimdeki başarılarını ve geleceğe yönelik vizyonunu paylaştı.

Bu yıl 76'ncısı düzenlenen ve dünya genelinden profesyonelleri bir araya getirerek uluslararası eğitimdeki en son gelişmeleri tartışma ve ağ kurma fırsatı sunan etkinlikte, ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri de katılımcılara ESTÜ’nün sunduğu programlar, iş birliği modelleri, öğrenci hareketlilik imkanları ve araştırma iş birlikleri hakkında detaylı bilgiler sundu.