Eskişehirspor Başkan Vekili Fatih Baturaygil ES TV de şu açıklamaları yaptı;

“Eskişehirspor’a geçmişte eski yöneticiler ne kadar alacağını bırakmış bir baktığımızda rahatlıkla söyleyebilirim ki çok fazla katkı sağlamamıştır. Bence bu şehrin gerçek para kazananları bu takıma sahip çıkmamışlar. İnanın gerçekten komik rakamlarda alacakları var. Yönetim Kurulu olarak bir yemek yiyoruz gelen hesaba ödediğimiz ücret eski bir yöneticinin alacağından inanın daha fazla. Kimse alınmasın, gücenmesin ama durum bu.

Nebi Hatipoğlu: "Birinci görevimiz Eskişehirspor’u yeniden süper lige çıkarmak olacak" Nebi Hatipoğlu: "Birinci görevimiz Eskişehirspor’u yeniden süper lige çıkarmak olacak"

17 transfer yapıldı ve gerçekten çok iyi kadro kuruldu. Bu yönetim çok iyi işler yaptı. Bu insanlar bu paraları topladılar. Şehirden destek almadan bunları yaptılar. Çok açık ve net şekilde söylüyorum Eskişehir’den Eskişehirspor’a destek gelmiyor. Şehirde ticaretle uğraşanlar bu kulüple ilgilenmiyor. Eskişehirspor taraftarı çok güçlü olmasa diğer kulüpler gibi yüzde yüz kapanmıştı. Eski yöneticiler alacaklarını silsinler. Ben nasıl sildim, siz de silin. Eskişehir halkı bıktı diye bir durum yok. Eski başkanların alacağı yok ki. Hep Eşimiz dostumuzla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz."