AK Parti Eksişehir Milletvekili Fatih Dönmez Kurban Bayramı nedeniyle şu mesajı yayınladı;

"Bayramları, tüm insanlarımızın sevinç günleri haline dönüştüren geleneklerimizi yaşatan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Kurban Bayramı, bizlere millî ve manevi değerlerimize sahip çıkarak hoşgörü ve sevgiyi hayatımıza hâkim kılmanın önemini hatırlatır. 

Rabbimize, hepimizi bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturduğu için hamd ediyorum. Milletçe birlik, dirlik ve esenlik içinde nice bayramlara hep birlikte kavuşmayı diliyorum.

Adalet, sevgi ve dayanışmanın en yüksek düzeyde idrak edildiği anlamlı günlerde tüm zorlukların ve sıkıntıların dayanışmayla aşılacağına olan inancımı vurgulamak istiyorum.

Ülke ve millet olarak çok güçlü bir tarihe ve çok köklü bir medeniyete sahibiz. Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada giderek artan gücünün ortaya çıkardığı güven, istikrar, huzur, umut ikliminde hedeflerimize doğru kararlılıkla yürüyoruz.

Önümüzdeki dönem Eskişehir’imizin de şahlanış dönemi olacak.  Değerlerimize sahip çıkarak her adımda güvenle ilerleyeceğiz.

Figen Kahya: "Size söz veriyorum CHP özgürleşecek" Figen Kahya: "Size söz veriyorum CHP özgürleşecek"

Eskişehir’imiz için üzerine düştüğümüz en önemli konu birlik ve beraberliğimiz olacak.

Birlik ve dirlik içerisinde, paylaşarak çoğalacağız…

Şehrimizin hak ettiği hizmeti alması için biz de şehrimize hizmetkar olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nı idrak ederken ülkemizin, şehrimizin, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim."