ADEO’da Ersun Özkan güven tazeledi

Türk Eczacılar Birliği 4. Bölge Adana Eczacı Odası’nda (ADEO) yapılan genel kurulunun ardından tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Ersun Özkan güven tazeledi.Ersun Özkan, yaptığı açıklamada, seçime tek liste ile gidilmesine rağmen...

GENEL 25.09.2017, 11:02
ADEO’da Ersun Özkan güven tazeledi

Türk Eczacılar Birliği 4. Bölge Adana Eczacı Odası’nda (ADEO) yapılan genel kurulunun ardından tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Ersun Özkan güven tazeledi.

Ersun Özkan, yaptığı açıklamada, seçime tek liste ile gidilmesine rağmen 555 eczacının gelip, oy kullanmasını meslektaşlarının odalarına sahip çıkmalarının bir göstergesi olduğunu söyledi. Özkan, "Bana ve yönetimdeki tüm arkadaşlarıma daha çok sorumluluk yüklendiğinin bilincindeyim. Bilinçli birliktelikler örgütlülüğün gereğidir. Mesleğimizin sorunlarının giderek daha da arttığını biliyoruz. Genç eczacı arkadaşlarımızla birlikte eczacının yarınını, bugününden çok daha iyi yapmak için çalışmalarımıza atraksiyon katarak daha çok çalışacağız. Ülkemizdeki ilaç ve sağlık sorunlarına kalıcı çözümler bulma çabamızı her platformda sürdüreceğiz” dedi.

Önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak göreve başlayacak yönetim kurulu üyeleri ve komisyon üyeleri şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu: Ersun Özkan, Ö. Mürsel Yalbuzdağ, Sühendan Toksöz, Erdem Kızıltepe, M. Serkan Kılınç, F. Tuğçe Dalkır, Fulya Akgün.

Denetleme Kurulu: Oğuzhan Sürme, Zuhal Seher Demir, Betül Taştepe.

Haysiyet Divanı: Nejla Yıldız, Fahri Mert, Cüneyit Turan, Derya Sarıeroğlu, Gökçe Boz Çetin.

Büyük Kongre Delegeleri: Erdoğan Çolak, Ersun Özkan, Ö. Mürsel Yalbuzdağ, Sühendan Toksöz, Kezban Tangerli Atıcı, A.Dinçay Bahçeci, Ali Çevrim, Yüksel Coşkun.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 17 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:14
Yatsı 21:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@