Akhisar’da engeller büyükşehirle kalkıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlara yönelik desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesinde yaşayan 4 vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye edildi. Engelli vatandaşlar, destekleri...

GENEL 25.09.2017, 10:59
Akhisar’da engeller büyükşehirle kalkıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlara yönelik desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesinde yaşayan 4 vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye edildi. Engelli vatandaşlar, destekleri nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını daha rahat sürdürebilmeleri amacıyla çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlara desteklerini de sürdürüyor. Engellilerin gündelik yaşamlarını zorlanmadan yerine getirebilmeleri ve toplumsal hayata kolay entegre olabilmeleri amacıyla il genelinde akülü tekerlekli sandalye desteği sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Akhisar’da yaşayan 4 engelli vatandaşın da yüzünü güldürdü.

Akhisar ilçesine bağlı Hashoca Mahallesi’nde yaşayan Hüsniye Bakan ve Furkan Çakmak, Mecidiye Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Şen ile Dereköy Mahallesi’nde yaşayan Fatma Keçili’ye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından gönderilen akülü tekerlekli sandalyeler, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri tarafından bizzat teslim edildi. Gönderilen akülü sandalyeler nedeniyle yüzleri gülen vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Sizce Esnaf Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı Kim Olmalı?
Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:00
İkindi 16:54
Akşam 20:18
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@