banner209

Büyük tepki çeken Halil Sezai'den açıklama geldi...

67 yaşındaki bir kişiyi darp ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından büyük tepki çeken Eskişehirli ünlü şarkıcı Halil Sezai sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı...

banner187
GÜNDEM 16.09.2020, 16:20 16.09.2020, 16:31
Büyük tepki çeken Halil Sezai'den açıklama geldi...

67 yaşındaki bir kişiyi darp ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından büyük tepki çeken Eskişehirli ünlü şarkıcı Halil Sezai sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı... 

Halil Sezai açılan soruşturmanın devam ettiği ve büyük tepki toplayan olayla ilgili yaptığı paylaşımda, "Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linç e devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan'lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple Youtube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk alıyor, yemek yapıyor sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1  bölüm bile çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi. Çünkü bu 65 yaşında ki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır. Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık. İlk zamanlarda ki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi içinde çok yiyip içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşında ki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun. Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile" ifadelerine yer verdi. 

"Yaptığım şey de hayvanlık, savunulacak tarafım da yok"

banner202
Halil Sezai, ayrıca, "Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şeyde hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandır anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak da bir tarafım da yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte" diye konuştu. 

Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu ile tartışıp darp ettiğinin görüldüğü görüntüler, ortaya çıktıktan sonra sosyal medyada Hail Sezai'ye büyük tepki gelmişti. 

İki kişi aranıyor

Halil Sezai olayla ilgili gözaltına alınmış, ifadesinin alınması sonrasında savcılık tarafından serest bırakılmıştı. Olayda Halil Sezai'n yanında bulunan iki kişinin de halen arandığı ifade edildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@