Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Ceyhan şu açıklamaları yaptı;

Böyle artış görülmedi; Eskişehir'de silecek fiyatlarında rekor artış! Böyle artış görülmedi; Eskişehir'de silecek fiyatlarında rekor artış!

“Kongremizden sonra partimizi büyütmeye devam edeceğiz. Namuslu, çalışkan tüm Eskişehirlileri Memleket Partimize davet ediyoruz. İnşallah bu sayede gelecekte hem ülkemiz hem de ilimiz refah içerisinde yaşayacak.

"HALK İLE TOKALAŞMAK İSTİYORUZ"

Bizim için sokak çok önemli. Sokaktayız. ‘20 Eylül - 30 Eylül arasında halkla buluşup Muharrem İnce’yi halkımıza anlatacaksınız’ diye talimat aldık. Halk ile tokalaşmak istiyoruz. Halkımızın taleplerini duymak istiyoruz. Eskişehir’de sivil toplum örgütleri ve meslek örgütlerini ziyaret etmek istiyoruz. Parti politikalarımızı herkese anlatmak istiyoruz.

"MEMLEKET PARTİSİ HALKIN UMUTLARINI YEŞERTİYOR"

Biz halkız. Ülkemizde herkes ciddi bir geçim problemi ile karşı karşıya. Enflasyon nasıl dizginlenecek bilen yok. Ancak Memleket Partisi ülkemizin umutlarını yeşertiyor. Çözümler üretiliyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve parti yetkililerinin bu konulardaki çalışmaları sürüyor. Eskişehir’de çok hızlı bir şekilde 9 ilçede örgütleneceğiz. Çok çalışkan insanlarla beraberiz. Bunu başaracağımıza ben inanıyorum.”