Gazeteci İsmail Saymaz şu ifadeleri kullandı;

“Ekrem İmamoğlu bir grup CHP’li ile online bir toplantıda toplanıp görevden alınan il başkanları veya değişimi tartışıyor. Bu durum eytik değil ama Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ümit Özdağ ile kafa kafaya verip, partisinden ve ortaklarından gizlice anlaşma imzalayıp, 3 bakanlık ve Milli İstihbarat vermesi etik. Bu da siyaset öyle mi. Olmaz olsun böyle siyaset. Şu saatten sonra hangi ittifakı kurarsanız kurun belediye almanız da zor. Kimi nasıl ikna edeceksiniz. Yeni bir ittifak kursanız ona buna ne verdiniz diyecekler. Hangi sözleşmeyi imzaladın diyecekler. Şu saatten sonra Cumhurbaşkanı, Ümit Özdağ’a onu vermiş, HDP’ye ne verdi diyecektir yani. Bu saatten sonra dert anlatamazsınız.

ESKİŞEHİR'İ ALAMAZSINIZ!

Eskişehir’de duyanlar duymayanlara haber versin; 2 deve kuşu firar etti! Eskişehir’de duyanlar duymayanlara haber versin; 2 deve kuşu firar etti!

CHP’nin arınması ve durulanması lazım. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk olarak bu seçimi neden kaybettim diye bir izah vermesi. Sonra gereğini yapması lazım. Sonra da şu rezalete bir açıklama getirmesi lazım. Bunları halletmeden seçime gidilmesi zor. İstanbul’u, Ankara’yı, Adana’yı, Eskişehir’i üzgünüm alamazsınız. CHP’liler Kemal Kılıçdaroğlu’na moral vermek için üst perden Balıkesir, Kocaeli, Manisa, Bursa’yı falan alacağız diyorlar. 2 ay önce fark yedikleri alacaklarını söylüyorlar.”