Eskişehirli iş insanı Melih Aydın, 28'nci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde İYİ Parti’nin milletvekili aday listesinde yer aldı.

Üçüncü sıradan aday gösterilen Aydın, “Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin gençliğime, birikimime, vatan sevgime ve bitmeyen enerjime inancıyla birlikte omuzlarıma yüklenen sorumluluğun bilincindeyim. Bugün itibarıyla tüm Eskişehirlilerin kapısını çalmak, güvenini kazanmak, artık herkesin malumu olan sorunlara çözüm üretmek en büyük önceliğim olacak” dedi.

Bu ülkenin tüm evlatlarının hakkını sonuna kadar koruyacağının altını çizen Melih Aydın; “Göreve geleceğim andan itibaren kimseyi ayrıştırmadan, Eskişehir milletvekili olarak vatanıma hizmet edeceğime, harama göz dikmeyeceğime namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum” ifadelerini kullandı. Aday adaylığı sürecinde kendisini yalnız bırakmayan tüm partililere ve Eskişehirlilere ayrıca müteşekkir olduğunu söyleyen genç siyasetçi, “Esas süreç şimdi başlıyor, hiç durmadan çalışacağız ve inanıyorum ki Eskişehir’imiz bize sahip çıkarak İYİ Partiyi şehrimizde birinci parti yapacak. 14 Mayıs’ta nasipse zafer bizim olacak” diyerek sözlerini noktaladı.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Melih Aydın kimdir?

Eskişehirli iş insanı Melih Aydın, ilk-orta ve yüksek eğitimini Eskişehir’de tamamlamıştır. Aydın, 2010 yılında kurduğu Funnivarium şirketiyle içinde bulunduğu sektörün Türkiye’deki tek üreticisidir. 2021’de teknoloji dünyasına da adım atan Melih Aydın, yazılım ürünleri ve medya sektöründe önemli işlere imza atmaya devam etmektedir. İş hayatını aktif olarak Eskişehir ve Ankara’da sürdüren Aydın, evli ve bir çocuk babası olup Eskişehir’de ikamet etmektedir.