Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Ofisi Eskişehir’de düzenlenen büyük bir açılış ile açılmıştı. Köprübaşı Caddesi İş Bankası karşısında açılan Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Ofisine açılış dışında ilk ziyareti gerçekleştiren de İYİ Parti Milletvekili adayı Özlem Ayrancı oldu.

Eskişehir halkı 3 yıldır bekliyor; Hala çalışmalar başlamadı! Eskişehir halkı 3 yıldır bekliyor; Hala çalışmalar başlamadı!

Esnaf ziyaretleri esnasında Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Ofisine de uğrayan Özlem Ayrancı yetkililer ile görüşüp gidişat hakkında bilgiler aldı. Özellikle kadın gönüllülerin olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Özlem Ayrancı, “Bu seçimin belirleyicisi kadınlar olacak. Kadınların siyasette daha aktif görevler alması beni çok mutlu ediyor. Kadınların desteği ile bu seçimlerin kazananı Millet İttifakı olacak.” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Ofisinde yer alan gönüllüler de, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı ilan edileceği ana kadar mücadele edeceklerini söylediler. Özlem Ayrancı çektirilen fotoğrafların ardından gönüllülere başarılar diledi ve esnaf ziyaretlerine devam etti.