İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Özlem Ayrancı şu açıklamaları yaptı;

Meteoroloji'den Eskişehir halkına flaş uyarı; Dikkatli olun! Meteoroloji'den Eskişehir halkına flaş uyarı; Dikkatli olun!

“Partimizin 28. Dönem Milletvekili Aday Listesinde Eskişehir ikinci sıra milletvekili adayı olarak gösterildim. Genel Başkanımız ve dava arkadaşlarımla birlikte yürüdüğümüz bu yolculuk güçlenerek devam edecektir. Hem Eskişehir hem de Türkiye İYİ olacaktır. Ön seçimde oyları ile beni ikinci sıraya taşıyan üyelerimize, ön seçim sonucunu takdir ile karşılayarak bizleri aday olarak gösteren Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, genel merkez yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Siyaset yolculuğumda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm partililerimize, teşkilatımıza, üyelerimize tek tek şükranlarımı sunuyorum. Milletvekili adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Bugünden itibaren aday arkadaşlarımızla ve partililerimizle birlikte sahaya çıkarak çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Hem Türkiye’mizin hem de Eskişehir’imizin İyi olması için hep birlikte, dur durak bilmeden çalışacağız. 14 Mayıs gecesi iyilerin zaferi olacak. 15 Mayıs sabahında ise, güzel ülkemin üzerine İYİ Partinin güneşi doğacaktır.”