Eli demir sopalı ev sahibi dehşet saçtı; Bunun adı vicdansızlık! Eli demir sopalı ev sahibi dehşet saçtı; Bunun adı vicdansızlık!

Manisa’da 27 yaşındaki Ozan Urhan isimli bir şahıs henüz belirlenemeyen nedenle annesi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ozan Urhan annesi Beyaz Urhan’ı başından vurdu. Talihsiz kadın kanlar içerisinde yerde kalırken cinayet zanlısı olay yerinden kaçtı. Sesleri duyan komşular durumu 112 Acil Servis yetkililerine haber verdi. Olay yerine sağlık görevlileri ve emniyet ekipleri yönlendirildi. Ekipler Ozan Urhan’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini ifade ettiler. Vefat eden kadınının cenazesi morga kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan emniyet ekipleri Ozan Urhan’ın bir süredir sevgili ile sorunlar yaşadığını öğrendi ve sevgilisinin evinin civarında gerekli önlemler alındı. Kızı bir süredir tehdit eden Ozan Urhan sevgilisinin evinin önüne motosikleti ile gelince kıskıvrak yakalandı. Zanlının üzerinden silah ve mermiler çıktı. Cinayet zanlısının bir süredir Psikolojik tedavi gördüğü de gelen bilgiler arasında.