Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanlığında değişim yaşandı. Partideki değişim düzenlenen basın toplantısı ile ilan edildi.

Eskişehir’de görev yapan kamu emekçileri de oldukça dertli! Eskişehir’de görev yapan kamu emekçileri de oldukça dertli!

Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanı Zafer Yaş, “Önceki yönetim istifa etti. Seçimden sonra başarısız davrandılar. Bizler de yeni yönetim kurulu olarak göreve başlamış bulunmaktayız. Ben Eskişehirliyim. Müteahhitlik mesleğini yapıyorum. Kurulduğundan beri bu partinin üyesiyim. Bu göreve beni layık gören herkese teşekkür ediyorum.”

Memleket Partisi Eskişehir İl Sekreteri Furkan Salcan şu açıklamaları yaptı;

“Değişim olmadan gelişim, gelişim olmadan da başarı asla mümkün değildir. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne gerek yönetimsel gerekse de parti içi dışı birçok konuda eksiklikleri giderdik. Gidermeye de devam ediyoruz. Biz şu an değişimden, gelişim aşamasındayız ve önce yerel ardından da genel seçimlerde önce Eskişehir’i gelişimden başarıya ardından da tüm Türkiye’de başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. 

Genel Başkan Muharrem İnce’nin de dediği gibi ‘bu yola sizinle birlikte çıktık; sizinle birlikte bu yolda yürümeye devam edeceğiz.’ dediği yerdeyiz ve hiçbir kırgınlık ve kızgınlık olmadan yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.”


Memleket Partisi İl Yönetim Kurulunda şu isimler de yer aldı.
Furkan Salcan
Ali Haydar Demirbilek
Sinan Akbaş
Mustafa Serttaş
Tuna Yeşil
Enes Bağdatlı
Volkan Zengiş
Sıla Karakoç
Cem Elitez
Hasan Ali Karadeniz