Çekilişe katılmak isteyenler yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından ve sabit bayilerdeki oyun terminallerinden dijital bilet olarak alabilecek.

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon TL’lik büyük ikramiyenin tamamı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dağıtım garantili olacak. Belirlenen kuralla birlikte bilet payına bakılmaksızın, büyük ikramiye, isabet ettiği satılan bilet ya da biletler arasında eşit olarak pay edilecek. Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek.

ÇEKİLİŞ CANLI YAYINLANACAK
- Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı 2 milyar 355 milyon 650 bin Türk Lirası. Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık 2023 gecesi televizyonda canlı yayında olacak ve tüm çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com’da açıklanacak. Katılımcılar, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını www.millipiyangoonline.com’dan kolaylıkla öğrenebilecek.